24 טיפים שימושיים לצילום בטיולים

מהפכת הסמארפונים הובילה למהפכה בעולם הצילום, ובזכות הנגישות והזמינות כולם מצלמים (והכל) ומעשירים את התחום. אבל המגזין עוסק בטיולים ולכן כדי שתוכלו לצלם טוב יותר ולשכלל כמה מיומנויות בסיסיות, אתגרתי את קהילת 'פוטו טיפס' ובעזרת חבריה אספתי 24 המלצות לצילום בטיולים.

מתוך שפע נדיב במיוחד של עשרות טיפים, בחרתי בקפידה את החשובים ביותר, כי בין אם אתם מצלמים בנייד או במצלמה, הם יעזרו לכם להרחיב את הידע בצילום, כי זה מה שקהילת פוטו טיפס עושה. הקהילה הוקמה כדי לעזור לכל מי שאוהב לצלם להתעמק בתחום, ואת העזרה המקצועית מציעים המנהלים אבל גם קהל הצלמים שחבר בה – חובבים ומקצועיים. לצד זה מציעים בה גם טיולי צילום, הרצאות, אתגרי צילום ועוד ובאתר תמצאו מאמרים והסברים לשיפור הצילום שלכם.

רגע לפני שנתחיל, הנה שני טיפים חשובים מחברי הקהילה שלא קשורים לצילום עצמו. ארקדי אברמוב ממליץ שתמיד יהיו לכם בכיס קטן בתיק, כרטיס זיכרון וסוללה רזרביים ומטען פשוט וזול למצלמה שאפשר להטעין עם USB. עדיף לשכוח שהם שם עד לרגע שתזדקקו להם במקרה ושכחתם אחד מהם בבית/במלון או שהכרטיס נגמר והסוללה התרוקנה. הטיפ של יוסי מזרחי הוא שתשמרו את כל הטיפים במועדפים שלכם, אני מסכימה! בואו נתחיל.

דילוג לתוכן